Sveiki! Mano vardas Tadas

Apie mane

Kas? Kur? Kodėl?

Gimiau 1993 metais Lietuvoje, Kaune, antram pagal dydį Lietuvos mieste, tačiau oficialiai gimimo liudijime įrašytą, jog gimiau Kėdainiuose mažam miestelyje centrinės Lietuvos dalyje, kuriame gyvena apie 30 000 gyventojų, ten pragyvenau didžiąją dalį savo gyvenimo.

Pabaigęs mokslus Kėdainių “Ryto” vidurinėje mokykloje, persikėliau gyventi į Vilnių, kur sekančius 3.5 metų studijavau “Vilniaus kolegijoje”, kad įgyčiau Programų sistemų specializuojantis į Internetines Technologijas diplomą.

Gavus diplomą, nusprendžiau išvykti į Jungtinę Karalystę, susipažinti su žmonėmis iš skirtingų kultūrų, pasižvalgyti po nematytas vietas ir patobulini savo Anglų kalbos įgūdžius. Mano pirmasis darbas Jungtinėje Karalystėje buvo mažame miestelyje pietinėje Anglijos dalyje pavadinimu Berkhamsted ten dirbau Web Programuotoju, o antrasis šiaurinėje Anglijos dalyje, mieste pavadinimu Bradford kur taip pat dirbau Web Programuotoju bei specializavaus Magento platformoje.

Nuo 2018 metų Kovo mėnesio, aš grįžau į Lietuvą ir gyvenu savo gimtąjame mieste Kėdainiuose. Aš jaučiuos pasitikintis savo žiniomis, jog daugiau nei 5 metus dirbant puslapių kūrimo sferoje, aš turiu pakankamai patirties ir įgūdžių kad galėčiau pasirūpinti savo klientais ir jų projektais internetinėje erdvėje, todėl aš pradedu savo kelią didinat savo klientų ratą kaip laisvai samdomas Magento puslapių programuotojas.

Mano patirtį detaliau galite peržiūrėti aplankę mano LinkedIn puslapį.

Sertifikatai

Magento Sertifikuoto Programuotojo ženklelis

Zend Sertifikuoto PHP inžinieriaus ženklelis